Батькам

Ми як ніхто розуміємо, як важлива підтримка, інформаційна та психологічна, під час виходжування передчасно народжених немовлят, а також позитивний досвід інших родин
Саме тому ми створили ряд сервісів та продуктів, які можуть стати у нагоді батькам "ранніх пташок"

Програма підтримки батьків


Суть проєкту: Програма підтримки батьків "Ранні пташки" створена для родин передчасно народжених малят. В рамках цієї програми кожна сім'я із дитиною, яка народилася раніше терміну (37 тижнів вагітності або менше), має право отримати знижки на товари та послуги партнерів Асоціації: медичних закладів, реабілітаційних центрів, магазинів із товарами для дітей, тощо. На сьогодні це єдина всеукраїнська Програма підтримки сімей, які мають передчасно народжених дітей, що реалізується за підтримки соціально відповідального бізнесу. Ми постійно працюємо над розширенням мережі наших партнерів.

Корисна література


Література по виходжуванню передчасно народжених немовлят допоможе батькам зорієнтуватись в тому, як доглядати за своїм малюком, що допоможе йому швидше набрати вагу.

Запитання-відповіді


Новоспечені батьки передчасно народжених немовлят часто залишаються сам-на-сам з незрозумілими термінами і діагнозами. Проєкт «Допомога під час війни спільноті батьків передчасно народжених дітей» зібрав докупи терміни і їх пояснення, щоб допомогти батькам розібратися з тим, що ж відбувається з їх немовлям у відділенні передчасно народжених дітей.

Чудо восьминіжки


"Ранні" малюки перші дні свого життя проводять в інкубаторі (кювезі), де до них прикріплюють датчики та трубочки для забезпечення повноцінної життєдіяльності. На початку 2013 року одна мама з Данії зробила цікаве відкриття. Своєму недоношеному малюку вона зв'язала маленьку восьминіжку та поклала її до кювезу. Ефект був неймовірним!
Малюк перестав постійно тягнути та виривати зонди і трубочки, став більш спокійним. В подальшому подібна практика набула популярності в багатьох медичних закладах Данії, Швеції, а потім Голандії та Бельгії.
Лікарі схиляються до думки, що тримання щупалець восьминіжки, які дуже схожі на пуповину, допомагає малюку почуватися більш спокійно та захищено, подібно до того, як дитина почувалася в лоні матері. Кожна восьминіжка — це підтримка родини, яка виходжує передчасно народженого малюка.

Для передчасно народжених дітей України восьминіжок плетуть наші майстрині. Дізнатися більше про проєкт можна у Facebook-спільноті "Чудо-восьминіжки".

Замовити восьминіжку безкоштовно можна у нашого партнера ТМ "Раненько".

Наш особливий деньЩорічно 17 листопада у всьому світі відзначають День передчасно народженої дитини. Україна кілька років поспіль в цей день також "світиться фіолетовим" — головні будівлі країни у десятках обласних центрів підсвічені фіолетовим кольором — щоб підвищити обізнаність суспільства про цей особливий для всіх поспішайок день.

В багатьох містах України передчасно народжені діти, їх батьки, друзі, лікарі, що допомагали виходжуватись, 17 листопада збираються разом на Свято Малюка, щоб поділитись успіхами і досвідом, поспілкуватись, гарно провести час разом, а головне — щоб акцентувати увагу соціуму на засоби вирішення проблем передчасних пологів, покращення умов виходжування передчасно народжених дітей та підтримки їх сімей.

Корисні статті


Для новоспечених батьків поспішайок ми підготували вичерпну інформацію про передчасно народжених дітей, яка може стати у нагоді тим, хто вперше стикнувся з передчасними пологами.

Передчасні пологи

Передчасно народжені діти

А також інформація про доказовий та надзвичайно ефективний метод при виходжуванні недоношених дітей — метод “Кенгуру”, яким може скористатись кожна мама, щоб дати своєму малюку максимум уваги, опіки і материнського тепла.

Метод Кенгуру

І ще декілька інформативних статей з нашого блогу:

Корисні статті

Історії Ранніх ПташокМатусі, які передчасно народили своїх дітей, діляться мотивуючими історіями виходжування. Читайте і надихайтеся, особливо ті з вас, котрі саме зараз виходжують свою ранню пташечку. Нехай у вас все буде добре ❤

А якщо Ви бажаєте поділитись історією свого поспішайка, то обов'язково присилайте її нам на пошту ranniptashky.go@gmail.com і ми розмістимо її поряд з іншими! І не забудьте про фото, адже всім так хочеться бачити, які красені та красуні виростають з маленьких передчасно народжених дітей.