Постачання витратних матеріалів для неонатальних відділень

Розпочинаємо наш проєкт "Постачання витратних матеріалів для неонатальних відділень" і запрошуємо вас приєднатися!

Ми, батьки, усвідомлюємо, наскільки важливі витратні матеріали. Кожна родина знає вартість цих речей і стрес, який супроводжує їх пошук, коли немовля перебуває в лікарні поруч із матір'ю. Ми розуміємо, як важливо мати доступ до подовжувачів і датчиків, без яких спеціалізоване обладнання не може працювати, ось чому ми запускаємо цей проєкт.

Наша мета - забезпечити неонатальні відділення необхідними матеріалами, допомагаючи батькам і лікарям. Ми хочемо, щоб немовлята, які народжуються передчасно, отримували лікування своєчасно і могли якнайшвидше повернутися додому, а лікувальний процес протікав без перерв і труднощів.

Умови отримання допомоги:
Прешочергові відділення, запити яких буде закрито - це заклади з прифронтових зон, які діють на підконтрольній Україні території:
Харків, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Миколаїв, Одеса, Покровськ, Кременчук.

Якщо ваше відділення потребує витратних матеріалів, таких як лінії і зонди, будь ласка, повідомте нам через форму  https://forms.gle/Py9istba5m3QaMSC7

Ми вдячні всім командам неонатальних відділень за їхню щоденну роботу і відданість! Також щиро дякуємо нашим партнерам за можливість бути поруч з "ранніми пташками" і сприяти їхньому здоров'ю та зростанню. Будьте з нами!

Проєкт за наявного фінансування буде подовжено і розширено! Ми працюємо і мріємо, аби кожне немовля мало найкращі умови виходжування.

Підтримати проєкт можна на сторінці сайту Підтримати

24/10/2023