Грам любові

Проєкт завершено!

Кожен грам ваги під час виходжування передчасно народженої дитини важливий!

Суть проєкту: закриття потреби у вагах у відділеннях інтенсивної терапії та виходжування передчасно народжених дітей у пологових будинках України.

Кожен грам ваги під час виходжування передчасно народженої дитини важливий. Набір ваги свідчить про розвиток та позитивну динаміку виходжування малюка. Нестача вагів суттєво ускладнює процес лікування та моніторингу стану немовлят. Нажаль, у багатьох відділеннях виходжування вагів не вистачає, доводиться переносити їх з палати в палату і ділити між поверхами, або користуватися застарілим та неточним обладнанням, що створює додатковий стрес як для малюків, так і для їхніх мам.

Проєкт "Грам Любові" є довгостроковим і системним, і буде діяти до тих пір, поки потреба у вагах залишатиметься у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених та на другому етапі виходжування. Крім того, проєкт — Всеукраїнський, і охоплює абсолютно всі області та міста.

Як працює проєкт:
1) Асоціація на своїх сторінках у соціальних мережах, в інформаційних розсилках лікарям, а також на сторінках своїх партнерів інформує лікарів ПЦ та пологових будинків про такий проєкт.

2) Лікарям пропонується заповнити форму за посиланням http://bit.ly/Грам_Любові, де вони вказують свої ПІБ, контактні дані, місце роботи, а також потребу у кількості вагів.

3) Асоціація отримує дані та формує чергу із медзакладів (в порядку надходження заповнених анкет), яким необхідні ваги.

4) За наявності коштів Асоціація та Благодійний Фонд поступово закривають ці потреби. Кошти надходять як від приватних осіб, так і від корпоративного сектору.

5) Асоціація та БФ звітують про статус проєкту.