Пакуночок допомоги

Проєкт завершено!

Проєктом Пакуночків допомоги ми прагнемо підтримати кожну родину, що має передчасно народжене малятко, речима першої необхідності

Суть проєкту: передчасні пологи зазвичай стаються раптово, і батьки до них не готові. Це стрес і переживання, а також багато фінансових витрат для родини, пов'язаних із закупівлею ліків, витратних матеріалів, а потім і з оплатою реабілітації для малюка. Інколи це 100 000, 200 000 а то й більше тисяч гривень. Із проєктом Пакуночків допомоги ми прагнемо підтримати кожну родину, що має передчасно народжене малятко, речима першої необхідності, літературою, порадами, рекомендаціями і історіями інших батьків, які також мали досвід передчасних пологів.

Як працює проєкт: ми отримуємо дані про необхідність допомоги від представників Асоціації, лікарів, чи від волонтерів, перевіряємо правдивість і актуальність вказаної інформації, зв'язуємося із родиною, щоб за можливості надіслати пакуночок їм напряму, або через волонтера чи представника у місті. Пересилку оплачуємо ми, аби не обтяжувати родину додатковими витратами.

Наповнення: в такий пакуночок ми вкладаємо найнеобхідніші на перший час речі, без яких неможливо обійтися. Виходячи з нашого досвіду, це: дві пелюшки – тоненька та більш цупка, упаковка крихітних підгузок та вологих серветок, шапочка, шкарпеточки, комбінезон чи комплект одягу. Також у набір входить уся поліграфічна продукція, яка може бути корисною батькам.